دوره آداب تشریفات و پذیرایی از (مدیر، میهمان، کارمند) – کلاس خدمات و آبدارچی VIP

شرکت در کارگاه و دوره آداب تشریفات و پذیرایی از مدیران، میهمانان و کارمندان – کلاس نیروهای خدماتی و آبدارچیان پذیرایی شما!

در مؤسسه ما دوره‌ای عمومی تحت عنوان آداب تشریفات و پذیرایی برگزار می‌شود که برای تمام نیروهای خدماتی و پذیرایی اداری برگزار می‌شود که به‌عنوان آبدارچی، نظافتچی یا پیشخدمت اداری شناخته می‌شوند.

در این نوشته می‌خواهم گزارشی از نحوه برگزاری این دوره جهت آشنایی بیشتر خدمتتان اعلام نمایم:

? روز برگزاری کارگاه

کلاس آموزشی فنون پذیرایی و تشریفات، جمعه‌های هرماه اجرا می‌شود. (دلیل انتخاب این روز بابت اینکه پرسنل خدمات و پذیرایی شرایط حضور در این دوره تخصصی را داشته باشند، چون در طول هفته سر کار هستند و امکان حضور در طول هفته برای اکثر کارکنان خدماتی میسر نیست)

⏰ ساعت برگزاری کلاس

ساعت کلاس اصول پذیرایی و تشریفات، از صبح شروع و تا ساعت ۱۳:۳۰ ظهر طول می‌کشد. (۵ ساعت)
شاید برایتان سؤال شود که در این ساعات خسته‌کننده نیست!؟ پاسخ خیر هست. استاد دوره (جابر مرتضایی) با تکنیک‌ها و ترفندهای خود جو کلاس را به شکلی پیش می‌برند که کلاسی لذت‌بخش و باانرژی مثبت برای نیروهای خدماتی و پذیرایی که حتی سالها از آموزش به دور بوده‌اند، می‌شود.

?‍? آموزش تاثیرگذار و تعاملی

از طریق پرسش و پاسخ استاد با پرسنل خدمات و نظرخواهی از آنان، باعث انتقال تجربیات به همدیگر می‌شود. چون این بیشتر کارگاه آموزشی هست تا سمینار
سمینار یک نفر سخنران صحبت می‌کند و مابقی شنونده هستند، اما در کارگاه آموزشی (ورکشاپ) تعامل هست بین مدرس و شرکت‌کنندگان (به شکل کار عملی، نظر دادن، پرسش و پاسخ و…)

? گواهینامه شرکت در کارگاه آداب تشریفات و پذیرایی

به کارکنان خدماتی که تمام روزهای دوره را شرکت داشته باشند و آزمون پایانی و فعالیت کارگاهی را با موفقیت انجام دهند، گواهینامه پایان دوره فنون پذیرایی و تشریفات تقدیم خواهد شد.

? چک لیست (دستورالعمل) اجرای کارگاه

چک‌لیست‌ها خلاصه‌ای از محتوای کارگاه می‌باشد و برای نیروها این خوبی را خواهد داشت که کارهایشان را با ترتیب و نظم انجام دهند و همچنین چیزی از جا نماند.
این دستورالعمل برای مرور محتوای کارگاه از طرف پرسنل تشریفات و پذیرایی عالی خواهد بود و همچنین سرپرستان خدمات نیز در جریان موضوعات کارگاه آموزشی آداب تشریفات و پذیرایی قرار خواهند گرفت و خواهند دانست که چه توقعات و انتظارات صحیحی از نیروهای خدماتی خود داشته باشند.

✅ سرفصل‌های این دوره آموزشی

سرفصل‌ها و موضوعات کاملاً کاربردی در جریان کلاس، آموزش داده خواهد شد و از بیان موضوعات تئوری و غیرمهم دوری خواهیم کرد.
سرفصل‌های آموزشی شامل: + فنون پذیرایی و تشریفات آبدارخانه + اصول معاشرت (اتیکت رفتاری) با مدیران و میهمانان و سایر همکاران + نظافت محیط کار و بهداشت ابزار + آراستگی ظاهر و استانداردهای یونیفرم

? ویژگی محل برگزاری دوره

محل برگزاری دوره در محیطی زیبا و تمیز و همراه با سیستم گرمایش و سرمایش می‌باشد. (طبیعتاً محل و شرایط محیطی روی یادگیری و رضایت شرکت‌کنندگان در کلاس بسیار تأثیرگذار هست)

و همچنین صندلی‌ها دارای زیردستی جهت نوشتن و کفی و پشتی چرمی جهت راحتی شرکت‌کنندگان خواهد بود.

☕️ پذیرایی از شرکت‌کنندگان در مؤسسه ما

پذیرایی در کلاس، دو استراحت کوچک ۱۵ دقیقه‌ای همراه با پذیرایی نوشیدنی سرد و گرم و میان وعده داریم که باعث حفظ انرژی پرسنل شرکت‌کننده در کلاس خواهد شد.

?‍? کاربردی بودن آموزش فنون پذیرایی و تشریفات

در طول کلاس ابتدا از سمت استاد دوره موضوعات مطرح‌شده و سپس از نیروهای خدمات خواسته می‌شود که انجام دهند، واقعیت چون تا زمانی که انجام ندهند که یاد نمی‌گیرند.
تصویر برای ارائه در کلاس از طریق پروژکتور به‌صورت اسلاید به اسلاید و بر اساس یک نظم و ترتیبی جلو برود و همچنین با تصویر به‌مراتب نیروهای خدمتکار و خدمتگزار بهتر یاد می‌گیرند.
جزوه‌ای همراه با خودکار به نیروهای خدمات و مهماندار داده می‌شود که نکات را یادداشت کنند که هم برای مرور محتوای کلاس‌های آموزشی مناسب خواهد بود و هم اینکه نوشتن باعث یادگیری بهتر و عمیق‌تر خواهد شد. (البته این جزوه تصاویر و اسلایدهایی هست که در کلاس آداب تشریفات و پذیرایی با پروژکتور نمایش داده می‌شود)

? هزینه کلاس اصول پذیرایی

بابت هزینه کلاس آداب تشریفات و پذیرایی، مبلغ منصفانه‌ای در نظر گرفته‌شده است و سعی شده است قیمتی در نظر گرفته شود که همه مجموعه‌ها توانایی ثبت‌نام نیروی خود را در کلاس داشته باشند و همه بتوانند استفاده نمایند تا کسی نباشد که به خاطر موضوعات مالی نتواند نیروی خود را ثبت‌نام کند.

? جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزشی آداب تشریفات و پذیرایی، می توانید عدد ۵ را به شماره ۰۹۱۲۰۹۰۲۹۰۰ پیامک کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و یا با شماره مستقیم آموزشگاه ما ۲۲۱۴۵۸۱۱-۰۲۱ و یا موبایل ۰۹۱۲۰۹۰۲۹۰۰ تماس تلفنی یا واتساپ داشته باشید. ?

آداب پذیرایی رسمی و تشریفاتی + دوره آموزشی و کلاس فنون پذیرایی و تشریفات در + نحوه و آداب پذیرایی از مهمانان رسمی + مدرس و استاد آموزش تشریفات و پذیرایی + دوره ها و کلاس های اموزشی تشریفات برای + اصول میزبانی و تشریفات اصول تشریفات + دوره آموزشی و کلاس نیروهای خدمات و پذیرایی در شرکت و سازمان + خدمات شعب و مدیریت بانک ها + آداب معاشرت در محیط کار + اموزش نوشیدنی غذا صبحانه ناهار کاری + اموزش آبدارچی و ابدارچیان نظافتچی و نظافتچیان پیشخدمت پیشخدمتان + موسسه آموزش تشریفات پذیرایی + آموزش خدمتکار خدمتگزار سرایدار مدرسه + پرسنل خدمات و پذیرایی + نیروهای گارسون رستوران ها و هتل ها + مدیر شرکتی و سازمانی + مدیریت تشریفات و پذیرایی بانک ها دوره آموزشی و کلاس ورکشاپ اموزش موسسه آموزش مدرس و استاد و مشاور مربی تدریس آموزشگاه دوره ها و کلاس های اموزشی اداری شرکت و سازمانی نیروهای پرسنل کارکنان خدمات خدماتی نظافتچی نظافتچیان آبدارچی و آبدارچیان مهماندار و مهمانداران میزبان و میزبانان پیشخدمت پیشخدمتان خدمتکار خدمتگزار سرایدار

جابر مرتضایی

جابر مرتضایی

ایشان استاد و سخنران در زمینهٔ توانمندسازی نیروهای انسانی می‌باشد، او سال‌هاست به معتبرترین و بزرگ‌ترین مجموعه‌های ملی و بین‌المللی راهنمایی می‌کند تا دوره‌های آموزشی و کارگاه‌هایی متناسب با نیاز کارکنان را بصورت "تخصصی، جامع و کاربردی" برگزار نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 2 =

پیمایش به بالا