آموزش تشریفات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات و محصولات

+ محتوا

* انتشار مطالب وبسایت کارکنان حتی با ذکر منبع، فقط با گرفتن مجوز کتبی از مدیرسایت امکان‌پذیر است.

از اینکه هموطنان عزیزمان هنگام استفاده از مطالب و محتوای karkonan.com (با مجوز کتبی) رعایت امانت و ذکر منبع را می‌نمایند، سراپا احترام، اداب و سپاس نثارشان می‌نماییم.

دیدگاه‌هایی برای مقالات نوشته می‌شود در صورتیکه از کلمات نامناسب یا توهین به افراد یا سازمان دیگر باشد انتشار نخواهند یافت.

برای استفاده کردن از محتوای رایگان نیازی به ثبت‌نام در سایت نیست.


+ خرید

تمام محصولات آموزشی این سایت دارای ضمانت ۱۰۰ درصد بازگشت وجه می‌باشند. شما می توانید تا یک هفته بعد از خرید، اگر به هر دلیلی از محصول راضی نبودید، به ما اطلاع دهید تا تمام وجه خود را بدون هیچگونه سؤالی و بصورت فوری دریافت نمایید. (پس کاملاً خیالتان بابت خرید از ما راحت باشد)

فروشگاه وبسایت در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته امکان سفارش محصولات وجود دارد و برای پیگیری خریدهای خود و همچنین هرگونه سوال و نکته‌ای می توانید، در ساعات کاری با تلفن دفتر ما با شماره ۲۲۱۴۵۸۱۱-۰۲۱ یا موبایل بصورت تلفنی یا واتساپ  ۰۹۱۲۰۹۰۲۹۰۰  یا ایمیل karkonan.com@gmail.com در تماس باشید.

برای تهیه محصولات نیازی به هیچگونه عضویتی در سایت نیست.

* برای تهیه محصولات و پکیج های آموزش غیرحضوری، برای تولیدکننده آن هزینه، زمان، انرژی داشته است، لذا با رعایت حقوق کپی رایت ما را در تهیه محصولات بیشتر حمایت کنید. (محصولات آموزشی، در مرکز ساماندهی رسانه‌های دیجیتال ثبت و قابل پیگیری و با متخلفان مطابق با جرائم رایانه‌ای برخورد خواهد شد)


+ عمومی

اطلاعات تمامی کاربران اعم از نام، ایمیل، شماره تماس و … نزد ما کاملاً محفوظ است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت.

ما بصورت هفتگی به افرادی که در دوره رایگان ما شرکت کردند ایمیل (آموزشی، خبرنامه محصولات و دوره‌ها) ارسال می‌کنیم، چنانچه تمایل به دریافت ایمیل از سوی ما ندارید، در پایان ایمیل‌های ارسالی گزینه (لغو عضویت) کلیک کنید.

در صورت هرگونه سؤال و یا پیشنهاد همکاری می‌توانید از بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

روزهای کاری از شنبه تا پنجشنبه، از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ بعدازظهر می‌باشد.

لطفاً قبل از مراجعه حضوری هماهنگ فرمایید.

………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

از اینکه اخلاق و قوانین را رعایت می کنید، از شما بسیار سپاسگزاریم!

با احترام

مدیر سایت کارکنان

پیمایش به بالا