شرایط و قوانین استفاده از خدمات و محصولات


محتوا

* انتشار مطالب وبسایت کارکنان حتی با ذکر منبع، فقط با گرفتن مجوز کتبی امکان پذیر است.

از اینکه هموطنان عزیزمان هنگام استفاده از مطالب و محتوای karkonan.com (با مجوز کتبی) رعایت امانت و ذکر منبع را می‌نمایند، سراپا احترام، اداب و سپاس نثارشان می‌نماییم.

دیدگاه هایی برای مقالات نوشته می شود در صورتیکه از کلمات نامناسب یا توهین به افراد یا سازمان دیگر باشد انتشار نخواهند یافت.

برای استفاده کردن از محتوای رایگان نیازی به ثبت نام در سایت نیست.

خرید

تمام محصولات و خدمات این سایت دارای ضمانت ۱۰۰ درصد بازگشت وجه می باشند. شما می توانید بعد از استفاده اگر به هر دلیلی از محصولات و خدمات راضی نبودید تمام وجه خود را بدون هیچگونه سؤالی دریافت نمایید.

فروشگاه وبسایت در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته امکان سفارش محصولات وجود دارد و برای پیگیری خریدهای خود و همچنین هرگونه سوال و نکته ای می توانید با تلفن دفتر ۲۲۱۴۵۸۱۱-۰۲۱  و یا موبایل  09120902900  و یا ایمیل info@karkonan.com تماس بگیرید.

برای تهیه محصولات نیازی به هیچگونه عضویتی در سایت نیست.

عمومی

اطلاعات تمامی کاربران اعم از نام، ایمیل، شماره تماس و … نزد ما کاملاً محفوظ است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت.

ما بصورت هفتگی به افرادی که در دوره رایگان ما شرکت کردند ایمیل (آموزشی، خبرنامه محصولات و دوره ها) ارسال می کنیم، چنانچه تمایل به دریافت ایمیل از سوی ما ندارید، در پایان ایمیل های ارسالی گزینه (لغو عضویت) کلیک کنید.

در صورت هرگونه سؤال و یا پیشنهاد همکاری می توانید از بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

روزهای کاری از شنبه تا پنجشنبه، از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ بعداز ظهر می باشد.

لطفاً قبل از مراجعه حضوری هماهنگ بفرمایید.

………………………………………………………………………………………………………………………

 

از اینکه اخلاق و قوانین را رعایت می کنید، از شما بسیار سپاسگزاریم!

با احترام

کارکنان پنج ستاره

اسکرول به بالا